Elite Residence

Aydın

Temizlik

Aydın'da günlük kiralama alanında hizmet verdiğimiz kiraık evler rutin temizlik işlemlerinden sonra yeni misafirlerimize verilmektedir. Apart görevlilerimiz tarafından yapılan özel temizlik sonucunda evinizde güvenle konaklayabilir ve bir problem yaşamanız halinde telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Konfor

En iyi hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmasın! Aydın günlük kiralık kiralanabilen dairelerde evinizdeki rahatlığı bulabilirsiniz. Konaklayacağınız kişi sayısına uygun olarak tasarlanmış evlerimizde Aydın'da kaliteli konaklamanın garantisini sunuyoruz.

Rezervasyon

7 Gün 24 Saat rezervasyon yapabilir ve konaklama öncesi, sonrası ve konaklama sırasındaki soru öneri şikayetleriniz için anında bize ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki telefon numaralarından daha detaylı bilgi alabilir ve anında rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

1+1 Daire Bilgileri

Şehir: Aydın

Semt: Efeler

Metrekare: 60

Oda Sayısı: 1+1

Adres: Orta Mahalle 203 Sok. No:79 Efeler / Aydın

Telefon Numarası: 0549 566 13 33

Galeri için tıklayın
Daire Fotoğrafları

Aydın Günlük Ev

Aydın günlük kiralık evler kalacağınız süreye göre kiralanmaktadır. Otelde kişi başı ücret vermek durumundayken, evlerde gün başı ödeme yapılmaktadır. Konaklayacak kişi sayısı arttıkça maliyet düşeceğinden, çok daha uygun fiyatlarda evinizin rahatlığını yaşayabileceksiniz. İhtiyacınıza ve arzunuza göre günlük, haftalık, aylık vb. kiralama yapabilirsiniz. Dairede kalacağınız kişiye göre de 1 + 0, 1 + 1 ya da 2 + 1 seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Apart dairelerimizde mutfak kullanımı da oldukça rahat olmaktadır. Gerek duyabileceğiniz tüm ekipman tarafımızca sağlanmakta olup, menüyü belirlemek sizlere kalmaktadır. Dilediğinizce ve rahatlıkla mutfağı kullanabilir, damak tadınıza uygun yemekler pişirebilirsiniz. Otellerdeki yemek saatleri ve menüye mecbur kalmadan özgürce yemeğinizi pişirebilir, istediğiniz saatlerde tüketebilirsiniz.

Günlük Daire Nedir?

Otel konforunu evinizdeki keyifli ortam ile iç içe geçmiş biçimde hayal edin. Tüm ihtiyaç duyacağınız mobilya, ekipman ve hizmetin bir arada sunulması ile apart dairelerde konaklamanın tadını çıkarabileceksiniz. Aydın sınırları içerisinde merkezi konumlarda bulunan kiralık apart dairelerimiz, mecburi ya da keyfi olarak farklı bir ilde konaklama yapmanız gereken durumlarda imdadınıza yetişmektedir. Öncesinde alışık olmadığınız bir lokasyonda kalmak durumunda olduğunuzdan, merkezi noktalarda konumlanan daireler sorunsuz bir süreç geçirmenize yardımcı olmaktadır. Daire içerisinde ısıtma sistemi, televizyon ve internet, temizlik hizmetleri gibi tüm konfor sağlayıcı detay düşünülmüştür. Yalnızca bireysel kıyafetlerinizi ve özel eşyalarınızı yanınıza alarak rahatça konaklama yapabilirsiniz.

Alsancak Elite Residence

Aydın bölgesinde bulunan günlük evlerimizde siz de en iyi günlük konaklama deneyimini tadabilir ve ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz.
  • İsteğe bağlı olarak 4 kişiye kadar artırılabilir konaklama imkanı
  • 24 saat sıcak su
  • Ücretsiz internet erişimi (wifi)
  • Her gün rutin olarak gerçekleştirilen genel temizlik hizmeti
  • 7 gün 24 saat her türlü probleminizde yardım alabileceğiniz teknik ekip
  • Rahat ve konforlu bir daire imkanı
Elite Residence farkıyla sizi bekliyor!