Elite Residence

Denizli

Temizlik

Denizli Kınıklı, Bağbaşı, Asmalıevler bölgelerinde bulunan apartlarımızda en çok önem verdiğimiz konu temizlik unsurudur. Dairelerimiz her gün uzman temizlik ekibimiz tarafından özenle temizlenmekte ve her müşteriden önce gerekli kontrolleri ve temizliği yapıldıktan sonra yeni misafirlerimize uygun olarak hazırlanmaktadır.

Evinizde Hissedin!

Elite residence ailesi olarak günlük apartlarımızda amacımız kendinizi evinizde hissedeceğiniz konforu ve rahatlığı sizlere yaşatmaktır. Bu sebeple yaşam tarzınıza uygun dekore edilmiş günlük dairelerimizi yerinde incelemenizi öneriyoruz.

Rezervasyon

Kampüs bölgesinde yer alan günlük dairelerimizde yer ayırtmak için internet sitemizden bizlere ulaşabilir ve 7 gün 24 saat iletişim sağlayabilirsiniz. Erken rezervasyon imkanlarından yararlanmak için acele edin!

1+1 Daire Bilgileri

Şehir: Denizli

Semt: Kampüs

Metrekare: 40

Oda Sayısı: 1+1

Adres: Yunus Emre mah. 6432 sok. No:1 Kınıklı/Denizli

Telefon Numarası: 0544 510 22 33

Galeri için tıklayın
Daire Fotoğrafları

Kınıklı Günlük Apart

Denizli'de yer alan Pamukkale Üniversitesi için en uygun apart kiralama yerlerinden biri de Kınıklı mahallesidir. Bu mahallede yer alan apartları genellikle öğrenciler tercih etmekte ve bununla birlikte Pamukkale Üniversitesi bünyesinde yer alan Tıp Fakültesinde tedavi görecek olan kişiler, üniversite görevlileri, üniversitede yapılacak olan etkinliklere katılacak kişiler de isteklerine bağlı olarak bu bölgede konaklamaktadırlar. Eğer üniversite çevresinden günlük, haftalık, aylık apart kiralamak istiyorsanız bu kınıklı, asmalıevler, bursa caddesi ve çamlık bölgelerinden apart tutmanız sizin avantajınıza olacaktır.

Günlük Apart Konforu

Günlük apartların lükslüğü kalitesi ve güvenilir hizmetleri hem üniversite öğrencilerini hem iş seyahati yapan kişileri hem de ailesiyle gezinti yapmak isteyenleri apartlara yönlendiriyor. Temizlik bakımından her gün en ince ayrıntısına kadar her yerin temizlenmesi, 7/24 ulaşabileceğiniz personeller, internet, sıcak su, televizyon ve dışarıda bulunan güvenlik kameraları ile kendinizi kendi evinizde hissedeceğiniz bir konfor ortamı Denizli'de sizler için sunuyoruz. Günlük apartlarımızı yerinde incelemeden apart tercihinizi yapmayın.

Elite Residence Farkı

Günlük dairelerimizde isteğinize bağlı olarak büyük dairelerde 5 Kişiye kadar konaklama imkanı
  • Her dairemizde 24 saat sıcak su
  • Sınırsız wifi hizmeti
  • Günlük Profesyonel temizlik hizmeti
  • 24 saat teknik hizmet ekibi
  • Üniversiteye yakın konumda daireler
  • Ultra lüx, residence daire hizmeti
  • Elite Residence Farkıyla Sizleri Bekliyor!
-->